+421 948 030 923 | info@minalox.sk

Naša vízia

Zabezpečujeme najkvalitnejšie osvetlenie pre domácnosť a priemysel v akomkoľvek priestore.


Vývoj a výroba

Počas posledných rokov sa naša spoločnosť transformovala do sústredeného lídra v oblasti vývoja a výroby svetelných technológií. Zabezpečujeme komplexné riešenia od zákazkovej výroby osvetlení, napínaných systémov až po inteligentnú automatizáciu a bezpečnosť špeciálnych projektov a domácností. Naše dlhoročné skúsenosti a vášeň v odbore zjednodušujú život a prispievajú k väčšiemu pohodliu.

Misia a poslanie

Vyrábame ekologické osvetlenie pre domácnosť a priemysel, ktoré šetrí vaše oči.
Osvetlenie od nás zlepšuje náladu a výkon, zvyšuje energiu alebo pomáha relaxovať.

Vývoj spoločnosti
Inovácie vznikajú aj vtedy, keď vás do toho okolnosti dotlačia. Michal, zakladateľ spoločnosti Minalox, chcel postaviť štandardný pasívny inteligentný dom. Dodávatelia na trhu nedokázali vyhovieť jeho požiadavkám, a preto sa rozhodol dom dostavať svojpomocne. Pri hľadaní vhodných riešení ako je inteligentná automatizácia a bezpečnosť od spoločnosti Loxone narazil na technológiu napínaných systémov Clipso. Využitie možností tejto technológie ho posunulo až k zákazkovej výrobe osvetlení, lámp, výkladov či lightboxov.


Šetríme enerigu a čas
V Minaloxe robíme veci inak. Naším cieľom je zlepšovať pohodu zmysluplnými inováciami, ktoré sa snažíme hľadať v každej situácii. Vždy existuje spôsob, ako vylepšiť svet okolo nás, a tým vniesť radosť do našich životov.
MÁM ZÁUJEM
Naspäť hore