+421 948 030 923 | info@minalox.sk
  • Home
  • Inteligentná automatizácia a bezpečnosť
Skutočná inteligentná automatizácia bytových, priemyselných, hotelových a kancelárskych budov – automatizujeme všetky druhy projektov.

Podľa času, okolností aj harmonogramu
Inteligentná automatizácia ponúka automatické zapnutie a vypínanie svetiel v závislosti od okolností a množstva prirodzeného svetla v miestnosti, inteligentné tienenie, ktoré sa prispôsobí aktuálnej teplote v miestnosti a polohe slnka, vykurovací systém, ktorý poskytne čo najväčšie pohodlie a bezpečnostné prvky, ako sú alarm proti vlámaniu, detektor dymu a záplavový senzor - to všetko a ešte oveľa viac.

Prevencia a monitoring
Údaje ako je teplota, vlhkosť i kvalita vzduchu sú zaznamenávané a systém sa tak sám učí a prispôsobuje. Nadmerná vlhkosť môže spôsobiť značné škody v celom objekte. Sledovaním vlhkosti a zabezpečením cirkulácie vzduchu je možné sa týmto problémom jednoducho vyhnúť. Detektor Vás ihneď upozorní, napríklad v mobilnej aplikácii.

Znížte Vaše výdavky
Výdavky za energie patria medzi výrazné položky v nákladoch. Systém dokáže optimalizovať spotrebu energií vďaka inteligentnej spolupráci všetkých zariadení. V miestnostiach, ktoré nie sú aktuálne obsadené, alebo v nich po zatváracej dobe dôjde automaticky k utlmeniu vykurovania, sú zhasnuté svetlá a vypnuté všetky elektronické zariadenia.


Užite si viac pohodlia

Zabudli ste pri odchode z domu vypnúť žehličku? Alebo si nie ste istí, či ste vypli rúru na pečenie? Nerobte si starosti. Váš smarhome to urobil za Vás. Ak dôjde k náhodnému vymknutiu príbuzného z domu, člen rodiny mu môže kedykoľvek na diaľku otvoriť dvere prostredníctvom aplikácie. Okrem toho môžete prideliť prístupové kódy dôveryhodným susedom. Ak si nechcete pamätať prístupové kódy, využijete prístupový čip.
MÁM ZÁUJEM
Naspäť hore